مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» Hyper-V چیست؟

Hyper-V چیست؟

Hyper-V چیست؟

Hyper-V چیست؟ اگر شما یک توسعه دهنده نرم افزار باشید یا یک متخصص فناوری اطلاعات و یا حتی فردی علاقه مند به فناوری ، نیاز به اجرای چندین سیستم عامل پیدا می کنید. Hyper-V به شما این امکان را می دهد چندین سیستم عامل را به عنوان ماشین مجازی در ویندوز اجرا کنید. Hyper-V به طور اختصاصی مجازی سازی سخت افزار را فراهم می کند. به این معنا که هر ماشین مجازی با سخت افزار مجازی کار می کند. Hyper-V همچنین امکان ایجاد درایوهای سخت مجازی ، سوئیچ های مجازی و تعدادی دستگاه مجازی دیگر را به شما می دهد که همگی می توانند به ماشین های مجازی اضافه شوند.

دلایل استفاده از مجازی سازی:


  • نرم افزاری را اجرا کنید که به نسخه های قدیمی سیستم عامل های ویندوز یا غیر ویندوز نیاز دارد.
  • با سیستم عامل های دیگر آزمایش کنید. Hyper-V ایجاد و حذف سیستم عامل های مختلف را بسیار آسان می کند.
  • یک نرم افزار را با استفاده از چندین ماشین مجازی روی چندین سیستم عامل آزمایش کنید. با Hyper-V می توانید همه آنها را روی یک کامپیوتر رومیزی یا لپ تاپ اجرا کنید. این ماشین های مجازی را می توان به هر سیستم Hyper-V دیگر از جمله Azure صادر و سپس وارد کرد.

نیازمندی های سیستم Hyper-V چیست؟ (سیستم مورد نیاز)

Hyper-V در نسخه های 64 بیتی Windows 10 Pro ، Enterprise و Education موجود است. در نسخه خانگی موجود نیست. بیشتر رایانه ها از Hyper-V استفاده می کنند ، با این حال هر ماشین مجازی یک سیستم عامل کاملاً جداگانه اجرا می کند. به طور کلی می توانید یک یا چند ماشین مجازی را روی رایانه با 4 گیگابایت رم اجرا کنید ، اگرچه به منابع بیشتری برای ماشین های مجازی اضافی یا نصب و اجرای نرم افزارهای فشرده مانند بازی ها ، ویرایش ویدئو یا نرم افزارهای طراحی مهندسی نیاز خواهید داشت.

ویژگی های Hyper-V که فقط در ویندوز 10 موجود است:

  • ایجاد شدن سریع و گالری VM
  • شبکه پیش فرض (سوئیچ NAT)

مدل مدیریت حافظه برای Hyper-V در ویندوز متفاوت است. در یک سرور ، حافظه Hyper-V با این فرض که فقط ماشین های مجازی روی سرور در حال اجرا هستند ، مدیریت می شود. Hyper-V در ویندوز ، حافظه با این انتظار مدیریت می شود که اکثر ماشین های کلاینت علاوه بر اجرای ماشین های مجازی ، از روی میزبان نیز از نرم افزار استفاده می کنند.


آرایشی بهداشتی
فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ تبلیغاتی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


پکیج های تبلیغاتی هدفمند و تحت سئو در بلاگسازان پکیج های تبلیغاتی هدفمند و تحت سئو در بلاگسازان مشاهده